PON - PET: 6:45 - 16:00
vrtec.nazaret@rkc.si

Zaposleni

vodstvo:

S. Andreja Rihar, diplomirana vzgojiteljica, je ravnateljica vrtca.

S. Petra Anica Mohorko, diplomirana vzgojiteljica, pedagog montessori 0 – 6, katehistinja Kateheze Dobrega pastirja 3 – 6, je vzgojiteljica v sobi 3 – 6 in pedagoška vodja.

strokovne delavke:

Manca Keršmanec, pedagog montessori 0 – 3, je angleško govoreča vzgojiteljica v sobi 1 – 3.

Špela Škulj, ekonomski tehnik, para profesionalno izobraževanje iz pedagogike montessori, je pomočnica vzgojiteljice v sobi 1 – 3.

Maja Bergant, vzgojiteljica predšolskih otrok,pedagog montessori 0 – 3, je pomočnica vzgojiteljice v sobi 1 – 3. Trenutno je na porodniškem dopustu.

Martina Petkovšek, vzgojiteljica predšolskih otrok, pedagog montessori 3 – 6, katehistinja Kateheze Dobrega pastirja 3 – 6, je vzgojiteljica v sobi 3 – 6.

Tjaša Čufer, diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok, para profesionalno izobraževanje iz pedagogike montessori, je pomočnica vzgojiteljicev sobi 3 – 6.

zunanji sodelavci:

Ula Ulaga, profesorica glasbe (svetovalka) in diplomirana učiteljica Willems glasbene pedagogike.

Jerneja Omahen Razpotnik, učiteljica baleta,pedagoginja in koreografinja.

Nathalie Berthe, francosko govoreča v skupini 3 – 6.