PON - PET: 6:45 - 16:00
vrtec.nazaret@rkc.si

Zaposleni

vodstvo:

S. Andreja Rihar, diplomirana vzgojiteljica, je ravnateljica vrtca.

S. Petra Anica Mohorko, diplomirana vzgojiteljica, pedagog montessori 0 – 6, katehistinja Kateheze Dobrega pastirja 3 – 6, je vzgojiteljica v sobi 3 – 6 in pedagoška vodja.

strokovne delavke:

Maja Jelinčič Balažic, dipl. umetnostna zgodovinarka, pedagog montessori 0 – 3, katehistinja Kateheze Dobrega pastirja 3 – 6, je angleško govoreča vzgojiteljica v vrtcu in vzgojiteljica v sobi 1 – 3.

Maja Bergant, vzgojiteljica predšolskih otrok, pedagog montessori 0 – 3, je vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice v sobi 1 – 3.

Špela Škulj, ekonomski tehnik, para profesionalno izobraževanje iz pedagogike montessori, v fazi študija za pedagoga montessori 0 – 3, je vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice v sobi 3 – 6.

Martina Petkovšek, vzgojiteljica predšolskih otrok, pedagog montessori 3 – 6, katehistinja Kateheze Dobrega pastirja 3 – 6, je vzgojiteljica v sobi 3 – 6.

Tjaša Čufer, diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok, para profesionalno izobraževanje iz pedagogike montessori, je vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice v sobi 3 – 6., trenutno je na porodniškem dopustu.

Jacinta Kraner, dipl. vzgojiteljica predšolskih otrok in  v fazi študija za pedagoga montessori 0 – 3, je vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice v sobi 1 – 3 in sobi 3 – 6

zunanji sodelavci:

Ula Ulaga, profesorica glasbe (svetovalka) in diplomirana učiteljica Willems glasbene pedagogike.

Jerneja Omahen Razpotnik, učiteljica baleta, pedagoginja in koreografinja.

Nathalie Berthe, francosko govoreča v skupini 3 – 6.