PON - PET: 6:45 - 16:00
vrtec.nazaret@rkc.si

Zaposleni

vodstvo:

s. Zdenka Prevolšek, profesorica razrednega pouka, je direktorica vrtca.

S. Petra Anica Mohorko, diplomirana vzgojiteljica, pedagog montessori 0 – 6, katehistinja Kateheze Dobrega pastirja 3 – 6, je vzgojiteljica v sobi 3 – 6 in pedagoška vodja.

strokovne delavke:

Maja Jelinčič Balažic, dipl. umetnostna zgodovinarka, pedagog montessori 0 – 3, katehistinja Kateheze Dobrega pastirja 3 – 6, je angleško govoreča vzgojiteljica v vrtcu in vzgojiteljica v sobi 1 – 3.

Špela Škulj, ekonomski tehnik, para profesionalno izobraževanje iz pedagogike montessori, v fazi študija za pedagoga montessori 0 – 3, je vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice v sobi 1 – 3.

Maja Bergant, vzgojiteljica predšolskih otrok, pedagog montessori 0 – 3, je vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice v sobi 1 – 3.

Martina Petkovšek, vzgojiteljica predšolskih otrok, pedagog montessori 3 – 6, katehistinja Kateheze Dobrega pastirja 3 – 6, je vzgojiteljica v sobi 3 – 6.

Tjaša Čufer, diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok, mag. zak. in druž. štud., para profesionalno izobraževanje iz pedagogike montessori, je vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice v sobi 3 – 6.

Lucija Pajk, mag. ing. grafike, para profesionalno izobraževanje iz pedagogike montessori, je vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice v sobi 1 – 3.

zunanji sodelavci:

Ula Ulaga, profesorica glasbe (svetovalka) in diplomirana učiteljica Willems glasbene pedagogike.

Jerneja Omahen Razpotnik, učiteljica baleta, pedagoginja in koreografinja.